Subiektywnie o książkach. I nie tylko.
Blog > Komentarze do wpisu

Coś się kończy, coś się zaczyna

Życie większości istot, przedmiotów, rzeczy, idei, czy czego tam jeszcze jest z reguły ograniczone i skończone. Nie inaczej jest w przypadku mojego bloga, który wystartował gdzieś pod koniec kwietnia a swoją działalność zawiesza dzisiaj. Jednak pożegnanie z "Czytelną stroną miasta" nie jest równoznaczne z moim zniknięciem z blogosfery. Jest po prostym następstwem spełnienia pewnego marzenia. Otóż od początku mojej przygody z blogowaniem pragnąłem prowadzić ten specyficzny typ działalności z kimś, kto dzieliłby moje pasje, kto oferowałby coś, czego ja nie jestem w stanie, kto stworzyłby ze mną zgrany zespół. Kilka dni temu nadarzyła się sposobność, by to odległe marzenie zrealizować. Razem z Andrew ze strony Andrew Vysotsky postanowiliśmy nawiązać współpracę i stworzyć bloga, który byłby owocem naszej wspólnej pracy. Mniej więcej tak przedstawia się historia nowego projektu, do odwiedzenia którego pragnąłbym was serdecznie zaprosić. Oczywiście cały czas znajdujemy się w fazie rozwoju, budowy, przemeblowania, dlatego wiele rzeczy nie wygląda jeszcze tak, jak tego chcemy, wiele kwestii czeka jeszcze na rozwiązanie. Bardzo nam zależało, żeby wystartować jak najszybciej, dlatego braki i błędy będziemy korygować na bieżąco, rozwiązując kolejne palące problemy. Mam nadzieję, że nie będą one zbytnio przeszkadzać wam w lekturze naszych tekstów.

 

Zatem, nie przedłużając zbytnio, do zobaczenia na: http://klub-aa.blogspot.com/ !

poniedziałek, 17 marca 2014, zielony_sznurek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
koczowniczka
2014/03/17 17:05:36
Bardzo mnie zaskoczyłeś... Życzę powodzenia :-)
-
Gość: Ambrose, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/03/17 17:13:41
Koczowniczko, można powiedzieć, że ja również jestem zaskoczony, szczególnie błyskawiczny tempem, w jakim potoczyły się sprawy związane z nowym blogiem :) Mam nadzieję, że nasze dzieło przypadnie Ci do gustu :)
-
Gość: Basia Pelc Z Czytelni, *.play-internet.pl
2014/03/17 17:23:41
Mnie także zdziwiłeś... Ale cieszę się, że będziesz na blogspocie, bo tutaj w bloxie komentarze są tak dziwnie ułożone i jakoś to wszystko mało czytelne :).
Najważniejsze, że robisz ciągle to samo, zawsze przecież, gdyby współpraca nie wypaliła, to możesz znowu coś zmienić. Tylko nie kasuj tego bloga błagam. Twoje dotychczasowe teksty są po prostu świetne. Życzę udanej współpracy i w takim razie zamieniam blogi u siebie na liście. Powodzenia.
-
koczowniczka
2014/03/17 17:26:25
A kto wymyślił tytuł nowego bloga, Ty czy Andrew? Bo tytuł jest znakomity i łatwy do zapamiętania :)
-
Gość: Ambrose, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/03/17 17:38:49
Basiu, mnie Blox również zaczynał trochę męczyć i to nie tylko w kwestii komentarzy. Liczę gorąco na to, że współpraca wypali, a starego bloga nie mam zamiaru usuwać. Jestem dość sentymentalny :) A co do tekstów, to postanowiliśmy z Andrew, że będziemy stopniowo przenosić nasze dotychczasowe wypociny na nowego bloga :)

Koczowniczko, nazwa to pomysł Andrew (który póki co odwala zdecydowaną większość roboty), mnie również b. przypadła do gustu :)
-
vysotsky
2014/03/17 18:21:32
Nie bądź taki skromny :) Ja tam wcale nie widzę, bym wniósł więcej :)
-
Gość: Miqaisonfire, *.adsl.inetia.pl
2014/03/17 18:49:01
Jejku... prawie dostałam zawału serca, człowieku! Już byłam pewna, że odchodzisz z blogosfery, nie strasz tak następnym razem...

Co do Waszego pomysłu - uważam, że super. Czytałam niektóre teksty Andrewa i uważam, że oboje świetnie piszecie :) Z przyjemnością będę Was odwiedzała i czytała. Trzymam kciuki i życzę powodzenia w owocnej współpracy.
-
Gość: Małgośka, *.dynamic.chello.pl
2014/03/17 19:34:13
Bawcie się dobrze. Będę czytać:)
-
Gość: dziejaszek, *.augustow.mm.pl
2014/03/17 19:49:55
Powodzenia, ciekaw jestem co wyjdzie z tego połączenia.
-
Gość: Dada, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/03/17 20:37:18
A to heca!
Przestrachałem się początkowo, zdań wszystkich nie przeczytawszy, że uciekasz w siną dal, szczęściem jednak nie tak daleko Cię zawiało, bo tylko na innego bloga - taką odległość jestem w stanie pokonać, innymi słowy: A+A dodane do listy RSS-a ;-)
-
Gość: Ambrose, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/03/17 22:38:45
Andrew, ale ja widzę :)

Miqa, pisałem pod presją czasu i po publikacji tego tekstu stwierdziłem, że rzeczywiście początek wygląda jak ostateczne pożegnanie. Ale przynajmniej zafundowałem jakieś emocje :) Dzięki za miłe słowa i serdecznie zapraszam na nasz nowy blog :)

Małgośko, cieszę się, bardzo się cieszę i mam nadzieję, że czytanie będzie sprawiać Ci przyjemność :)

Mati, ja również jestem ciekaw :)

Dada, Ty żyjesz! Dobrze, że wpis wyszedł taki, jak wyszedł, bo jeszcze byś się nie odezwał i ciągle żyłbym w przekonaniu, że na dobre zniknąłeś. Planujesz jeszcze wrócić do blogowania?
-
Gość: Dada, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/03/19 12:33:35
Od dłuższego czasu wchodzę na blogi wyłącznie z czytnika RSS na tablecie, to komentować mi trochę niewygodnie (zwłaszcza na blox-ie), niemniej czasem trzeba zrobić wyjątek ;)

Ano żyję, żyję. I planuję ;-) Adres wciąż ten sam, tj. dabudubida.com (bez "blogspot"). Wrócić wrócę, tylko jeszcze nie wiem kiedy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Co czytać?

Co czytać?

DużeKa

Lubimy Czytać

Wielka Rzeczpospolita